l
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

                   

0979370711

0681387494


 
Декілька Важливих порад клієнтам.

Кілька років назад у більшості випадків весілля можна було згадати лише з фото. В наш час неможливо уявити собі весілля без відеооператора. В ролі весільного оператора на весіллі може бути знайомий, родич або професійний оператор, головне, що він є.
Тепер спробуємо розібратися, чому одні весільні фільми ми дивимось, так би мовити “на одному диханні”, а другі хочемо “перемотати там де я”, а решту взагалі не дивитись. Відеозаписи, відзняті за допомогою родичів чи знайомих, ми розбирати не будемо, в цьому випадку ясно, що фільм не отримає “оскара” глядачів, якщо вони, звичайно, не професіонали чи “продвинуті” любителі-оператори. У більшості випадків такі фільми переглядати як мінімум важко, особливо складно для глядача сприймаеться церемонія шлюбу у церкві.
Останнім часом число відеооператорів, які пропонують свої послуги помітно збільшилось. Тенденція росту кількості весільних операторів та їх послуг цілком зрозуміла, раніше відеокамера була розкішшю, яку не кожен міг собі дозволити. В наш час відеокамера стала доступною навіть не дуже забезпеченим людям, це і викликало велику кількість пропозицій послуг “весільного оператора” тому, що практично кожен може підзаробити таким чином. При цьому більшість таких операторів з гордістю можуть сказати “ У нас професійна зйомка, та комп'ютерний монтаж”.

Ми надіємось допомогти Вам розібратись у виборі оператора на весілля, та відповісти на питання які найчастіше виникають при виборі оператора.

Запрошувати оператора на зйомку Вашої урочистої події з кола ваших знайомих ми радимо тільки в одному випадку, якщо ця людина якраз і є “профі”, чи як мінімум “продвинутим” любителем, та радимо взяти з нього клятву віднестися до свого обов'язку з належною відповідальністю.
Якщо протягом весілля оператор починає забувати про свою роль на весіллі, не забувайте йому нагадати про це. У будь-якому випадку не завадить попередньо подивитись, що може запропонувати ця людина, який приблизно фільм Ви отримаєте після весілля. Якщо Вам не дуже подобається те, що робить Ваш знайомий, тоді звертайтесь за послугою до людей, відео яких вам більше до душі.

Не варто економити на зйомці Вашого весілля, якщо ви, звичайно, хочете отримати якісний продукт, а не просто зйомку, яку подивитесь один раз і то без певного задоволення, тим більше, що весілля буває не кожен день…

Як зрозуміти, з професіоналом Ви розмовляєте чи ні? Які питання треба задавати Вашому майбутньому оператору, які вимоги пред'явити, замовляючи у нього весільне відео. А як на рахунок “ефектів” та “вставок”?
Самий простіший вріант - переглянути попередні роботи, визначити, які є варіанти монтажу та стилі зйомки, оформлення фільму та його сюжетної лінії. Кожен оператор, який має досвід роботи, обов'язково порадить Вам, як вести себе в тій чи іншій ситуації, що потрібно зробити для того, щоб Ваш весільний фільм був цікавим. Разом ви повинні визначити умови зйомки, обсудити деталі (куда поїхати, що знімати і т.п.), розкласти програму весільного дня по часу, щоб оператор мав змогу відзняти певні матеріали, скажімо для весільного ролика типу “прогулянка”, та домовитись за ціну готового фільму - це і буде професійний (на наш погляд) підхід щодо організації зйомки весільного фільму. А такі домовленності типу: “ У нас дешево, говоріть адресу та час, оператор буде” Вам внушає довіру? Ви будете впевненні, що з Вами буде працювати досвідчений оператор?
Переглядаючи відеоматеріали, звертайте увагу на зйомку, а не на кількість “спецефектів”,”переходів” та “вставок”! Грамотна та акуратна зйомка часом коштує більш ніж “купа” різноманітних ефектів. Простіше кажучи, ефекти не повинні бути важливішими самого фільму, велика кількість комп'ютерних ефектів, яка прикриває насамперед неякісно відзнятий матеріал, каже про те, що оператор не є досвідченою людиною своєї справи. Якщо спочатку в ейфорії весільних, а потім і післявесільних клопотів Вам хочеться, щоб все літало та “іскрило” у Вашому фільмі і чим більше, тим краще, то через деякий час Ви захочете побачити самих себе, згадати та спробувати пережити ще раз ті переживання, що пережили у день Вашого одруження, а не так звані “вставки”, за якими Вас і не видно… Зрозумійте одне, що фільм повинен дивитися як одне ціле, а не як нарізка різноманітних, нібито “крутих спецефектів”. Насправді грамотний підхід щодо використання у фільмі спецефектів заключається не в їх кількості на одиницю часу, а в їх обмеженому і продуманому поєднанні з якісною роботою оператора та героїв фільму. Вибираючи оператора, пам'ятайте, чим раніше ви починаєте пошуки, тим більше у Вас можливостей вибору!

Не варта розраховувати на те, що у Вас вийде чудовий фільм, якщо Ви самі не прикладете максимум зусиль для його створення. Ви - головні актори, тим часом оператор з камерою тільки посередник між Вами та Вашим фільмом. Якщо Ваш оператор ні разу не підійшов до Вас, не порадив, що Вам робити в певній ситуації, щоб на відео Ви виглядали якомога краще, то у Вас вийде фільм типу “просто весілля” і Ваш вибір оператора не з кращих…
Щодо Вас молодята, то Ваша робота (інакше не назвати) з оператором і фотографом буде набагато ефективніша, якщо ви будете мати з ними взаємопорозуміння. Так Ви будете мати змогу виразити себе, а оператор і фотограф допоможуть Вам у цьому.
Саме головне, пам'ятайте - це Ваш день, і ніщо не зможе цьому завадити. Трішки порвана весільна сукня, проблеми з авто, щось із букетом і багато інших проблем завжди зустрічаються на таких міроприємствах як весілля. Звичайно приємно, коли все йде “як по маслу”, і проблем просто не виникає, але життя є життя, і всі труднощі у такі дні потрібно зустрічати з високо піднятою головою і гарною посмішкою на устах, не дивлячись ні на що! Кадри Вашого відео будуть завжди нагадувати Вам, якими Ви були у моменти одруження, весільної прогулянки. Звичайно, усім хочеться бачити себе радісними та щасливими, а не засмученими через якісь дрібниці. Дивіться на все з кращої сторони, і завжди будьте оптимістами.

Усі питання щодо організації зйомки Вашого весільного відео, Ви повинні обумовити з оператором до весілля. У такому випадку Ви будете знати, які зміни у розкладі весільного дня ви повинні зробити, щоб оператор зміг відзняти кращий відеоматеріал. Ви будете мати повну уяву про те, що саме пропонує Вам оператор, який вихідний матеріал Ви отримуєте, і за які гроші. 
Ваша незакомплексованість, розкутість (в міру), посмішки і почуття повинні показати всім що це - Ваше свято!

П`ятниця
01.12.2023
15:35
Гість!
"Гості"
Copyright MyCorp © 2023
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz